Alberto Sego Parfüm
Hercai menekşe

Hercai menekşe

Bergamot

Bergamot

Kişniş

Kişniş

Gül

Gül

Müge

Müge

Karabiber

Karabiber

Kehribar

Kehribar

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 45

alt nota oranı
Alt Nota

% 10

72

18-50

2015

634

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

%

KALICILIK
farkedilirlik

%

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

%

BEĞENDİ
beğenmeyen

%

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

%

İLKBAHAR
yaz

%

YAZ
sonbahar

%

SONBAHAR
kış

%

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

%

GÜNDÜZ
gece

%

GECE

Tuxedo Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Tuxedo parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Ysmngls
Dior'un Midnight Poison'una benzettim. Her iki model de harika bir koku.
necla
Tuxedoyu hiç deneme konusunda ilgilenmedim ama bu çok lezzetli. Sıcak, rahatlatıcı, baharatlı ... Çok uzun bir zaman kalıcılığı sürüyor ve en iyi notalar kurumaya yakın olan zamanda ortaya çıkıyor. Bu parfümle ilgili olumsuz bir şeyler yazamayacağım.
parfumdelisi
Muhteşem büyülü bir koku. Çok farklı notalar aldım. Tatlı baharatlı kehribar kokusuna dönüşen gerçek ve kremsi bir içki gibi. Fiyatı biraz daha mantıklı olabilir.
MertG
Tuxedo çok iyi harmanlanmış ve dengelenmiş. Paçuli, biber, menekşe yaprakları çok belirgin bir şekilde hissedilebiliyor. 12 saatlik genel performans ve 6 veya 7 metreye kadar da farkedilirliği belli. Beğendim.
edaiste
Amouage Reflection kategorisinde bir parfüm ve sadece biraz daha narenciye ve baharatlı kokuyor.
Azmican
Aklınıza Tuxedo kullandıktan sonra gelecek his şık şeyler. Kesinlikle kadınsı değil. Paçuli ve vanilya ile yapılıp kadınsı olmayan ve erkeklerinde kullanabileceği bir parfüm oluşturmak bence hiçte kolay bir şey değil. Güven veren bir koku.
dogukan
Bugün bir örnek aldım ve aldığım ilk nota paçuli idi. Bir erkek olarak unisex bir parfüm olduğu gerçeği konusunda endişeliydim ama herhangi bir sorun yok. İki cinsiyette rahatça kullanabilir. Çok hoş bir koku. Ayrıca çok iyi yapıldığına ve kalitesinin belirgin olduğuna dair başkalarının yorumlarına da katılıyorum. Benim düşünceme göre bu formasyonda en önemli olan paçuli, kehribar ve vanilya. Denemelisiniz. Biraz pahalı ama.
Bakzey
Bana ahududulu ve vanilyalı dondurmayı hatırlatıyor.
admin
Mükemmel, hafif baharatlı (çok az) bir karışım. Tatlandırılmış paçuli ve vanilya. Oldukça basit bir kalp hırsızı. Şüphesiz en güzel karışımlardan biri. Benim tavsiyem şu: sıcak, hafif tatlı, kadifemsi kokulardan hoşlanıyorsanız paranızı saklayın ve Tuxedo satın alın. Mükemmellik bu parfüm için söylenilecek tek kelime.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.