Alberto Sego Parfüm
Meyve notaları

Meyve notaları

Armut

Armut

Pembe biber

Pembe biber

Sümbülteber

Sümbülteber

Yasemin

Yasemin

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

Paçuli

Paçuli

üst nota oranı
Üst Nota

% 45

orta nota oranı
Orta Nota

% 41

alt nota oranı
Alt Nota

% 14

81

20-55

2013

1530

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

% 100

KALICILIK
farkedilirlik

% 100

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

% 100

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 0

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

%

İLKBAHAR
yaz

%

YAZ
sonbahar

%

SONBAHAR
kış

%

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

%

GÜNDÜZ
gece

%

GECE

Supreme Bouquet Unisex Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Supreme Bouquet parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
songul
Seriden yani çizgiden en kadınsı olanı. Çok güzel, kalın kremalı, oryantal, tatlı bir buket çiçek. Tuberose ve ylang ylang yanında kurutulmuş meyveler üzerinde ağır ve etkileyici. Çok fazla kurutulmuş meyve ve vanilya kokusu alıyorum. Çok seksi. Çok kadınsı. 10/10 Erkekler nasıl kullanıyor meraklandım şimdi :D
77Kerdem77
Benim gibi yasemin tutucular için mükemmel bir parfüm. Tatlı ve kremsi tarafa daha yakın. En sevdiğim dört notayı içerir; yasemin, ylang-ylang, paçuli ve kehribar. Bunların hepside kaliteli ürünlerden oluşuyor. Her ylang ylang birbiri ile aynı kokmuyor. Süper koku ama fiyatta artık bir indirim olsun be Yves Saint Laurent.
parfumbaba
Kibar ama çok etkileyici. Çok hoş. Kesinlikle kalıcılık süper. Elbisemde 1 haftadır hala duruyor.
sebi
Güzel bir zengin çiçek kokusu. Yüksek kaliteli ve pürüzsüz olduğunu söyleyebilirim. Açıkçası Supreme Bouquet e bayılıyorum. Daha sıcak bir üsle çiçeklerin karışımı çok güzel yayılır. Şimdi gelelim fiyat performans olayına. Bu fiyatın üzerine bir miktar daha para ekler kralından creed ürünleri alırım. Yada sudan ucuza alberto sego parfümlerinden alır bununla kapışacak bir parfüm elde ederim. Karar sizin. Tamam güzelsin hoş bir kokusunda bu fiyat nedir?
duygu
Çok kuru. Aynı zamanda aşırı pahalı.
Elissa
Çok modern meyveli bir çiçek parfümü. Armut ve pembe biber daha sonra kehribar ile beyaz bir misk onun yanına sıcak ylang ylang muhteşem bir denge ile hep beraber halay çekiyorlar. Fiyat konusu biraz tedirgin ediyor. Başka bir sorun yok.
Alper3535
Kremalı tarif etmek için iyi bir kelime seçimi olur diye düşünüyorum. Cildim üzerinde uzun sürüyor. Çok tatlı değil yani hafif tatlı. İçinde özel bir çiçek var. Hoş bir parfüm.
ahmethan6096
Kutsal duman kokusu. Mükemmellik bu parfüm için söylenilebilecek harika bir kelime. Aynı zamanda zengin meyve reçineleri ile zengin, kremsi başörtülü bir çiçek kokusu. Çok hoş. Kalıcılık ve fark edilme gücü Projeksiyon ortalamanın oldukça üzerindedir. Uzun Ömürlü olması özellikle olağanüstü. Her kuruşuna değer.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.