Alberto Sego Parfüm
Çilek

Çilek

Ahududu

Ahududu

Armut

Armut

Bergamot

Bergamot

Calone

Calone

Datura

Datura

Şakayık

Şakayık

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Paçuli

Paçuli

Misk

Misk

Ambroxan

Ambroxan

Sedir

Sedir

üst nota oranı
Üst Nota

% 60

orta nota oranı
Orta Nota

% 20

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

83

18-55

2016

549

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

%

KALICILIK
farkedilirlik

%

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

%

BEĞENDİ
beğenmeyen

%

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

%

İLKBAHAR
yaz

%

YAZ
sonbahar

%

SONBAHAR
kış

%

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

%

GÜNDÜZ
gece

%

GECE

Mon Paris Bayan Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, Mon Paris parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
Semasenaaa67
Bu parfüm bana greyfurt kokuyor. Bu ilginç bir koku değil ve hiç iltifat almadım. Sadece düz bir parfüm.
ozgeozdemir
Çok yumuşak meyveli koku. Maalesef gerçekten özel bir şey yok. Gerçek derinlik yok. Gelişmekte olan nota yok.
gonca
Mon Paris, paçuli'nin ahududu, çilek ve misk kokusuyla çevrildiği inanılmaz bir koku.
hlya41
Bunu 1,5 yıldır kullanıyordum ama bu ürünün hayranı olmadığımı söyleyebilirim. Bu parfüm, günlük kullanım için değil, ilkbahar veya yaz için en uygunudur.
Gizems
Bu benim yaz tatillerim için mükemmel bir koku. Olgun sulu meyveler neredeyse tropikal, zarif bir tatlılık içerisinde ve kuru bir ortamda misk ve çiçeklerin küçük bir ipucu sizi kendine belli edecek. Kokudan aldığım şey bu. Birçoğunuzla inandırıcı veya çığır açan bir şey olmadığını kabul ediyorum. Kalıcılığı tatmin edici.
hatice
Kesinlikle favori meyveli parfüm. Ucuz kokmuyor ve çok kadınsı bir koku. İmzam parfümüm.
feriha
Mon Paris çok tatlı açılışla sizi karşılar. Şuruplu bir meyve kokteyli. Bu kokunun ilk 30 dakikası ışıltılı ve dikkat çekici. Önce ahududu, sonra çilek, sonra armutla karşılaşırsınız. Aonra paçuli gelir ve efervesan meyveliliğini düzeltir. Sonra misk geliyor ve bu kokunun beni gerçekten hasta ettiği yer. Mon Paris'in kuruması anlatılmaz yaşanır. Kombinasyonu cildim için sihirli bir formül çünkü bu güzelliğin kokusu bende muhteşem uyum içerisinde. Cildimin asidik değerine çok uygun. Tüm notalar gerçekten iyi çalıyor ve bu parfümü tüm aşamalarında seviyorum. Yeni favorim :) Bana güzel ve modaya uygun ve kadınsı hissettiriyor.
derya
Karışık çiçek kokusu. Bazı tatlı ve ekşi anlara denk geleceksiniz. Meyveler çilek, ahududu ve armuttur. Tamamen anlaşılabilir. Paçuli ve çiçekler arka planda kalıyor.
ayseyildiz
Büyük şişe almış babam. Ama ona kötü koktuğunu belli edemiyorum. Kutusuna ve fiyatına aldandığını düşünüyorum :D denemeye bile değmez.
Burcu
Mon Paris modeli, güzel, tatlı meyveli lüks koku. En iyi beş listemde. Uzun ömürlülüğü cildimde 4 ila 5 saat sürmekte. Bence harika bir ysl parfümü.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.