Alberto Sego Parfüm
Biberiye

Biberiye

Mandalina

Mandalina

Bergamot

Bergamot

Öd ağacı

Öd ağacı

Vetiver

Vetiver

Kehribar

Kehribar

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 41

orta nota oranı
Orta Nota

% 39

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

81

20-55

2002

650

skor
kalıcılık ve farkedilirlik Kalıcılık ve Farkediliklik
kalıcılık

%

KALICILIK
farkedilirlik

%

FARKEDİLİRLİK

beğenen Beğeni Oranı
beğenen

%

BEĞENDİ
beğenmeyen

%

BEĞENMEDİ

mevsim Hangi Mevsime Uygun?
ilkbahar

%

İLKBAHAR
yaz

%

YAZ
sonbahar

%

SONBAHAR
kış

%

KIŞ

günlük Günlük Kullanım
gündüz

%

GÜNDÜZ
gece

%

GECE

M7 Erkek Parfüm Nasıl?
Lütfen kullanmış olduğunuz veya kullanmayı düşündüğünüz bu parfüm ile ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşınız. Bu sayede sizden sonra gelen ziyaretçilerimize değerli yorumlarınızı gösterip, M7 parfüm ile ilgili doğru karar vermelerinde yardımcı olabiliriz. Unutmayınız bilgi paylaştıkça güzeldir.
kadircan
M7, bir miktar kehribar ve mükemmel bir şekilde işlenmiş vetiver ile vurgulanan pürüzsüz, neredeyse şifalı bir koku . Açılıştaki bu üçlü etkisi dumanlı, şehvetli ve çok cazip.
ferit
İster inanın ister inanmayın, birkaç hafta önce iki versiyonu da denedim. İki seri arasında hiçbir fark olmadığını söyleyebilirim. Tek fark şişe rengidir. Çekinmeden yeni şişeden alabilirsiniz.
enesello
Denemek istediğim bir modeldi. İyi bir fiyata bir şişe 3.3 OZ boyutunda aldım ve teslimatını bekliyorum. Nasıl sonuçlanacağını bilmiyorum, ama harika olduğunu duydum. Denemeden aldık bakalım hayırlısı.
Cemakyol92
M7'nin tüm versiyonlarına sahibim. Uzun ömürlülüğü her yönüyle gerçekten çarpıcı bir güç merkezi. Gerçekten bir M7 bağımlısıyım. Bu parfümün olumsuz özelliği yok.
berat
Şu anki mevcut M7 versiyonlarının yeniden formüle edildiği ve çok zayıf olduğu gerçeğini herkes biliyor. Eskiye dönüş olmaz ise unutulacak bir parfüm.

Türkiye'de parfüm analizi denince akla gelen ilk web adresi olmaktan gurur duyuyoruz! Türkiye'de parfümün online adresi, onlarca kategoride bulunan ürün bilgilerini milyonlarca ziyaretçiye ulaştırılıyor. İstediğiniz markayı sitemizde bulabilir ve markaya ait olan tüm ürünleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Hatta kokuların kalıcılık, farkedilirlik, kullanım şekilleri ve bir çok detayı ile ilgili oylama yapabilir, sizlerde yeni gelecek olan ziyaretçilerimize yorumlarınız ile bilgi sunabilir, bunları tüm dünya ile paylaşabilirsiniz. Parfüm alışverişi, en çok hassasiyet isteyen ve sağlık konusunda duyarlı olmamız gereken bir ürün. Sitemize hiç bir sahte kokunun ve markanın tanıtımı yapılmaz. Bu ürünler ile ilgili hiç bir analiz verisi sunulmaz ve içerik eklenmez. Sitemize ister form doldurarak üye olabilir, isterseniz facebook ve twitter hesabınız ile hemen giriş yapabilirsiniz. Rahatsız edilmemek adına kendinize yeni bir kullanıcı adı belirleyebilirsiniz. Her aylık düzenlenmekte olan en iyiler kategorisinden bilgi alabilirsiniz. Bu kategorilerde parfümler her ay editörlerimiz tarafından seçilmiş en iyi 4 parfüm seçilmekte ve bunlar ile ilgili yorumlar yapılmakta, çeşitli bilgiler sunulmaktadır. Makaleler ve haberler kısmında sitemiz ile ilgili gelişen yenilikler ve diğer parfüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. Soru sormak veya teknik destek almak isterseniz alt kısımda bulunan menüde iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Parfümlerin fiyatı, fiyatları, yorum ve yorumları, nasıl oldukları ile ilgili ve kullananlar hakkında yaptığınız arama formları ile ilgili en detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda parfümlerin ülke için fiyat analizleri ve özel fiyatları hakkında da bilgiler sunulacaktır.